HOKEJ

JÁ A HOKEJ

O hokej se aktivně zajímám cca 10 let. Celou dobu fandím Ocelářům Třinec a od této sezóny i Bosporu Bohumín. Zažila jsem pár zápasu jako sekurity. Na zápasy chodím buď to s bratrem nebo přáteli.

Pár fotek ze zápasu v Bohumíně a v Třinci

První zápas Krajské hokejové Ligy

HC Bospor Bohumín se měl utkat z HC Býci Karviná původně 17:00, domluvili jsme se s hokejovou partou, že je přijdeme podpořit. Já vyjela z domu ve 3 hodiny, v Těšíně přistoupil hokejový parťák a jelo se do Karviné. V Karviné se k nám přidala další do party a šlo se na zimak. Před zimákem jsme zjistili, že utkání je od 15:00. V tu dobu skončila 2 třetina. Potkali jsme naši kamarádku, která nám řekla, že to utkání posunuli HC Býci Karviná. Tak jsme Bospor přišli podpořit alespoň na  třetí  třetinu, kde stav po druhé třetině byl 3:4. Karviná poté dorovnala na 4:4. Bohumín se dostal do vedení 4:5, Karviná opět dorovnala na 5:5. Následovalo prodloužení, to nerozhodlo o vítězi. O vítězi rozhodli až samostatné nájezdy, kde Karviná byla lepší. Vyhrála 6:5. Bohumín měl v zápase hezké šance, jen chyběla jim koncovka.